Trwają zapisy do Poland Business Run 2019!

23.05.2019

Udostępnij

8. edycja naszej charytatywnej sztafety biznesowej już 8 września. Bieg odbędzie się w 9 miastach Polski i tradycyjnie pozwoli pomóc osobom z niepełnosprawnością ruchową. By wziąć w nim udział, wystarczy zebrać drużynę spośród kolegów z pracy lub grona znajomych, zapisać się i uiścić opłatę startową.  

Poland Business Run to bieg skierowany głównie do biznesu, jednak w sztafecie mogą uczestniczyć wszystkie osoby, które zgłoszą swoją 5-osobową drużynę. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń, nie warto więc zwlekać z zapisaniem swojej firmy. W rekordowym tempie 4 min i 23 sek skończyło się 7,5 tys. miejsc w Krakowie, a biegaczom z Katowic na zapełnienie listy startowej wystarczyło 18 min. W stolicy Śląska pobiegnie 3500 osób.

Aktualnie trwają zapisy w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Rzeszowie. 28 maja o  godz. 12:00 rozpocznie się rejestracja na Poznań Business Run 2019, a 4 czerwca na bieg górskim szlakiem Szczyrk Business Run 2019, który odbędzie się 24 sierpnia.

Do samego startu sztafety, czyli 8 września, jest jeszcze trochę czasu, natomiast zapisy już trwają. W miastach, takich jak Kraków, udział w Poland Business Run to dla wielu firm coroczna tradycja i mamy bardzo dużo chętnych. Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy chcą razem z nami pomagać przez bieganie. Wspólnie “postawimy na nogi” kolejne osoby po amputacji i z niepełnosprawnością ruchową – mówi Marta Hernik, dyrektor projektu Poland Business Run.


Oprócz wystawienia swoich przedstawicieli w tej wyjątkowej imprezie sportowej, firmy i korporacje zaproszone są także do współorganizacji sztafety w roli partnera lub sponsora. Wiele przedsiębiorstw wspiera nas w ramach własnej strategii CSR.

Warszawa Business Run to inicjatywa dobrze wpisująca się w obietnicę oraz wartości naszej marki. Integruje kilka tysięcy biegaczy wokół wspólnego celu – pomagania osobom z niepełnosprawnościami w realizowaniu ich potencjału. Motywuje pracowników różnych firm do dbania o siebie w ramach procesu przygotowań do biegu i uwydatnia wartość współpracy w celu robienia dobrych rzeczy – mówi Rowena Everson, dyrektor zarządzająca Standard Chartered w Polsce, strategicznego sponsora Warszawa Business Run 2019.