Dla mediów

Informacje prasowe

2018.02.19

Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji.

Rozpoczynają się prace wykończeniowe nowoczesnego Centrum Rehabilitacji, tworzonego przez Fundację Poland Business Run. Będzie to pierwsze takie miejsce na mapie Krakowa, dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu.

Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji

2018.02.19

Fundacja Poland Business Run otrzymała grant na wdrożenie innowacji społecznej.

Na podstawie doświadczenia związanego z kompleksową pomocą osobom niepełnosprawnym ruchowo, w tym osobom po amputacji, Fundacja Poland Business Run postanowiła otoczyć swoich podopiecznych jeszcze skuteczniejszą opieką. W tym celu wprowadza w życie projekt Trenerzy Wsparcia, który pozwoli osobom tuż po amputacji wrócić do życia sprzed zabiegu, a osobom już oprotezowanym umożliwi powrót na rynek pracy.

Fundacja Poland Business Run otrzymała grant na wdrożenie innowacji społecznej.

2018.01.18

Zakończył się pierwszy w Polsce obóz parasnowboardowy. Organizatorzy zwracają uwagę na rolę sportu w integracji i aktywizacji niepełnosprawnych

Nauka jazdy na snowboardzie pod okiem profesjonalnych trenerów, konsultacje z fizjoterapeutą i protetykiem, a do tego integracja i świetna zabawa na stoku – na to wszystko mogli liczyć uczestnicy pierwszego w Polsce obozu parasnowboardowego, który odbył się w drugim tygodniu stycznia w Szczyrku. Organizator Adaptive Snow Camp 2018 – Fundacja Poland Business Run – zwraca uwagę na istotną rolę sportu w aktywizacji osób niepełnosprawnych.

Podsumowanie obozu parasnowboardowego

Inicjatorzy

Partnerzy strategiczni

Partnerzy